Chémia

Predaj čistiacej chémie - zasielame poštou na dobierku, prípadne osobný odber. Tovar je skladom, doručenie do 3 dní. Poštovné je 4 €. Osobný odber možný v Trenčíne po dohode.

 

Odstraňovač machu a rias - BPS 7111

CENA  ZA  1L ......12,50 € s DPH

obj. č: 7111

Používa sa na odstránenie rias, machov a ostatných porastov a následné čistenie. Je biologicky odbúrateľný, použitelný na väčšine povrchov. Poskytuje až 5-ročnú ochranu povrchu pred machom a riasamy.

Použitie: BPS7111 sa používa na odstránenie machu a plesňových húb z väčšiny povrchov: tehla, betón, sadra, žula, vápenec, pieskovec, škridla, drevo. Čistí a impregnuje  ploty, strechy, hroby, múriky, zámkové dlažby  a ostatné stavebné konštrukcie v exteriéri.

Čistič sadzí po požiaroch TCS 25

CENA ZA 1L .....7,90 €  s DPH

obj.č: 0025

Slúži na čistenie sadzí po požiari. Ľahko biologicky odbúrateľný. Čistí podlahy, steny, koberce, plast, drevo a lakované povrchy. Jemný k väčšine materiálov. Môžeme ho použiť na priemyselné čistenie veľmi znečistených povrchov. čistenie pevných povrchov v exteriéri a interiéri. Vetrajte.

Návod na použitie:
Aplikujte nízkym tlakom alebo kefou zdola nahor. Teplota výrazne zvyšuje účinky produktu. Rozpustené sadze opláchnite vysokým tlakom 40-70 bar, vodou 40-90° C, prietok 20l/min, uhol trysky 25-40 °. Opláchnite vlažnou vodou.

Dávkovanie: 

  • Silné znečistenie 1:5 s vodou
  • Slabé znečistenie 6:10 s vodou

 

 

Objednávka